O nas

Od początku naszej działalności nadrzędnym celem działania było dostarczanie usług internetowych najwyższej możliwej jakości po najniższej cenie na rynku.
Ostatnie kilka lat to dla nas czas bardzo intensywnego rozwoju, który pozwolił nam na zdobycie dużego grona zadowolonych klientów, oraz wyjście na pozycję lidera lokalnego rynku usług internetowych. Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom aby w dniu dzisiejszym z dumą przedstawić Państwu najlepszą ofertę w mieście!

Oferta
Dostarczamy stały, szerokopasmowy dostęp do sieci Internet, LAN (sieć osiedlowa) oraz MAN (sieć miejska), bez ograniczeń czasowych oraz ilości transferowanych danych. W najbliższym czasie zostanie uruchomiana usługa bardzo taniej telefonii stacjonarnej.

Nasz zasięg
Jesteśmy już obecni w kilkuset budynkach na terenie Zabrza nasza sieć pokrywa 90% miasta, sprawdź czy jesteśmy w twoim budynku.

Doświadczenie
Nasze wieloletnie doświadczenie w systemach komputerowo- sieciowych i konsekwentne poszerzanie wiedzy na ich temat, daje nam pewność, iż możemy oferować usługi najwyższej jakości.

Opieka
Na wykonaniu przyłącza sieciowego nie kończy się nasza współpraca, a dopiero się ona rozpoczyna. Zdajemy sobie sprawę, że sieci komputerowe to bardzo złożone zagadnienie, dlatego ze szczególną troską, podchodzimy do obsługi naszych klientów. Nasz kompetentny dział serwisu jest do Państwa dyspozycji kiedykolwiek szukacie odpowiedzi na pytania związane z siecią. Nasi doświadczeni ludzie z przyjemnością postarają się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Ludzie
Największą wartością naszej firmy jest zgrany i doświadczony zespół kompetentnych specjalistów będących zawsze do Państwa dyspozycji!

Technologia
Nasze rozwiązania opieramy wyłącznie na starannie dobranych komponentach światowych liderów w produkji sprzętu telekomunikacyjnego. Jesteśmy przekonani, iż tylko najlepsze elementy mogą zapewnić najwyższą jakość oraz bardzo wysoką niezawodność całej infrastruktury sieciowej.

Pionierstwo
Sieć Miejska MAN: jako pierwsi z mieście przystąpiliśmy do budowy ultranowoczesnej i bardzo szybkiej sieci miejskiej (Metropolitan Area Network), w której w najbliższym czasie będzie możliwość wymiany danych w aglomeracji zabrzańskiej z prędkością do 100mbitów/sek!!! Wyobraźcie sobie Państwo jakie niesamowite możliwości daje takie rozwiązanie.

Przyszłość
Niesłychanie dynamiczny rozwój Internetu mobilizuje cały nasz zespół do ciągłego doskonalenia naszych usług. Za główne cele rozwoju przyjęliśmy niezawodność, stałe zwiększanie przepływności łączy abonenckich, zwiększanie naszego zasięgu, uruchomienie sieci MAN (sieć miejska) projekt realizowany dzięki wsparciu funduszy UE oraz Video na Żądanie (VoD) czyli sieciową odmianę wypożyczalni filmów wysokiej jakości.
  Łączymy najlepiej