Kolokacja

Kolokacja, polega na ulokowaniu serwera klienta w naszej siedzibie. Serwery są niezwykle wrażliwym sprzętem i potrzebują stałej opieki zespołu doświadczonych specjalistów, sprawnej wentylacji, stałego dostępu do sieci i zasilania oraz systemu monitoringu i ochrony. Budowa własnej serwerowni jest skomplikowanym i kosztownym przedsięwzięciem, dlatego też stworzono usługę kolokacji, która umożliwia wynajęcia jej części na własne potrzeby.
Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej oferty i wspólnie dobierzemy rozwiązania skrojone do Państwa potrzeb. W naszym centrum Państwa sprzęt będzie bezpieczniejszy niż gdziekolwiek indziej:

  • całodobowy monitoring
  • wydajna klimatyzacja zapobiegająca przegrzaniu
  • niezależne źródło zasilania na wypadek awarii prądu
  • UPS podtrzymujące zasilanie
  • liczne zabezpieczenia fizyczne i systemowe
  • system kart dostępu
  • profesjonalna firma ochroniarska
  • tylko niewielka grupa naszych pracowników ma wstęp do serwerowni

Jak pracujemy?

Pracujemy najlepiej! Młody, wykwalifikowany zespół specjalistów w branży, stale podnoszący swoje kwalifikacje jest do Państwa dyspozycji. Rozbudowany dział techniczny stale monitoruje sieć aby nasi abonenci nieprzerwanie mogli korzystać z naszych usług. Jakość jest dla nas nadrzędnym priorytetem w związku z tym stale rozbudowujemy sieć przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W związku z powyższym wszyscy nasi klienci są w zasięgu najnowocześniejszego medium jakim jest światłowód, który daje praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o szybkość Internetu, jakość odbioru telewizji i komfort w korzystaniu z telefonii stacjonarnej.
Nasz dział obsługi klienta i wsparcia zapewnia stały kontakt z abonentami zarówno w sferze informacji ofertowych jak i pomocy technicznej.

Skontaktuj się

infolinia:+48 (32) 777-39-25

Debacom Sp. z o.o.
ul. Niedziałkowskiego 1
41-800 Zabrze
e-mail: biznes@debacom.pl

Regon: 277933079
NIP: 648-24-50-761
KRS: 0000146747

Bądź zawsze dwa kroki przed konkurencją