Transmisja danych

Debacom  proponuje firmom, których struktura wymusza potrzebę działania w wielu miejscach lub oddziałach,  funkcjonalne sieci transmisji danych  w atrakcyjnej cenie. Nasze sieci gwarantują bezpieczne przesyłanie informacji pomiędzy komputerami w odległych biurach, komunikację systemów informatycznych (np. CRM) oraz systemów głosowych. Pozwalają również na realizację korporacyjnych systemów informacyjnych typu intranet.

Usługa jest adresowana do odbiorców biznesowych, realizowana w oparciu o technologię światłowodową. Pozwala na zestawianie łącz lub  VLAN’ów o przepustowości od 1 Mbps do 10 Gbps.

Zalety rozwiązania:

  • Dowolna przepływność od 1 Mbps do 10 Gbps.
  • Skalowalność – możliwość zwiększenia przepływności w trakcie trwania umowy.
  • Stabilność parametrów łącza – stała przepustowość łącza, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Jak pracujemy?

Pracujemy najlepiej! Młody, wykwalifikowany zespół specjalistów w branży, stale podnoszący swoje kwalifikacje jest do Państwa dyspozycji. Rozbudowany dział techniczny stale monitoruje sieć aby nasi abonenci nieprzerwanie mogli korzystać z naszych usług. Jakość jest dla nas nadrzędnym priorytetem w związku z tym stale rozbudowujemy sieć przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W związku z powyższym wszyscy nasi klienci są w zasięgu najnowocześniejszego medium jakim jest światłowód, który daje praktycznie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o szybkość Internetu, jakość odbioru telewizji i komfort w korzystaniu z telefonii stacjonarnej.
Nasz dział obsługi klienta i wsparcia zapewnia stały kontakt z abonentami zarówno w sferze informacji ofertowych jak i pomocy technicznej.

Skontaktuj się

infolinia:+48 (32) 777-39-25

Debacom Sp. z o.o.
ul. Niedziałkowskiego 1
41-800 Zabrze
e-mail: biznes@debacom.pl

Regon: 277933079
NIP: 648-24-50-761
KRS: 0000146747

Bądź zawsze dwa kroki przed konkurencją